Загальна інформація :: Кафедра Маркетингу :: Державний університет телекомунікацій

Внесення даних в програму, яка проведе ретельний аналіз і піднесе результат у вигляді зручного графіка. Роботу у професійній, відкритій та командоорієнтованій атмосфері. Цікаву та інтенсивну роботу в IT консалтинговій компанії, яка динамічно розвивається. Брати участь у розробці та управлінні маркетинговою стратегією. Пропонувати зміни та нововведення для покращення ефективності маркетингу. У більшості випадків необхідно знання англійської мови.

Це обумовлено ще й тим, що значна частина необхідної літератури не переведена на українську мову. BTL-менеджер – організовує промоакції компанії, наприклад, дегустацій. Маркетолог-економіст – займається питаннями ціноутворення. При цьому він враховує дані про собівартість, попит, політику конкурентів і ін.

Ви успішно зберегли пошук

Він повинен розбиратися в тонкощах продукту, а ще краще – мати відповідну освіту. Наприклад, при розробці і продажу одягу, від product-менеджера потрібне знання основ дизайну одягу, швейного виробництва і т.п. Гарантом якості навчального процесу є інтелектуальний капітал кафедри маркетингу – висококваліфіковані викладачі, які мають значний досвід роботи у освітній і науково-дослідній сфері та практичний досвід маркетингової діяльності.

менеджер з маркетингу це

Корисним бонусом до базових знань стануть іноземні мови та володіння різними видами програмного забезпечення. Ця функція включає все, що відповідає за формування цінової та товарної політики підприємства, розширення попиту на товари та послуги, освоєння нових ринків. Здатність аналізувати ключові показники бізнес-процесів, що знаходяться у сфері відповідальності. Фахівець з marketing director маркетингового менеджменту є одним з найзатребуваніших спеціалістів сьогоднення, оскільки поєднання економіки, управління та аналітики дає базове розуміння абсолютно усіх процесів, які відбуваються на підприємстві. А це, у свою чергу, дає можливість говорити про дійсно універсального працівника. Звітність щодо результативності всіх маркетингових заходів та досягнення KPI.

Менеджер з маркетингу та PR (В2В)

Маркетологу необхідно вміти збирати, обробляти і аналізувати отриману інформацію. Сюди відноситься збір інформації про ринок в мережі Інтернет, проведення фокус-груп, опитування покупців, спостереження, тестування упаковки або рекламного ролика, що запускається та інше. Вивчення конкурентів можна провести за допомогою спеціальних технологій ринкового аналізу, якими прекрасно володіють економісти. Щоб бути успішним маркетологом, треба володіти особливим типом мислення. Комерційне підприємство, яке ставить перед собою головною задачу – задоволення потреб споживачів, реалізує маркетинговий стиль ведення бізнесу. Маркетологи сьогодні необхідні будь-якій фірмі, яка зацікавлена в просуванні та збуті своєї продукції.

менеджер з маркетингу це

Начальник відділу маркетингу – це перша висока стадія розвитку кар’єри маркетолога. Ви керуєте штатом фахівців і здійснюєте контроль їх роботи, роблячи зауваження і коригуючи при необхідності. За 20+ років роботи, команда Innoware реалізувала понад 450 проектів для українських та зарубіжних клієнтів. І наші послуги залишаються актуальними, адже Україна – країна чудових і сучасних спеціалістів, яких підтримує весь світ. Як сервісна компанія та як роботодавець, Innoware виступає за відкриті, чесні відносини та взаємну довіру. Ми цінуємо професіоналізм, розвиток і високі стандарти консалтингових послуг, які надаємо.

Особливості професії

У СРСР перші маркетингові палати побачили світ у 1970 році. Innoware – провідна ІТ консалтингова компанія, визнаний експерт у сфері впровадження систем управління підприємством (ERP&CRM) і хмарних технологій для бізнесу. Наша компанія має статус Microsoft Cloud Solution Provider і є одним із найкращих партнерів Microsoft у Східній Європі. Усі, кого цікавить детальна відповідь на запитання «хто такий маркетолог», https://wizardsdev.com/ певно знають, що робота в цій галузі має чимало переваг, але чи задумувалися ви про «підводні камені»? А вони також є всюди і до них варто підготуватися заздалегідь. Для аналітичної роботи маркетологу потрібні знання і навички в області побудови моделей, прогнозів, роботи в спеціалізованих програмах, глибоке знання і досвід використання Excel, різних методів, таких як WACC, ROIC, EVA, DCF, CVA.

  • Особливу увагу радимо звернути на «Основи маркетингу» Філіпа Котлера, «Думай повільно …
  • Одним з основних переваг даної професії є її молодість і широкий спектр обов’язків.
  • Потрібно вміти домовитися так, щоб завжди знати про рівень продажів як свого товару, так і марок-конкурентів.
  • Саме аналітики займаються вивченням усіх стратегій конкурентів і динаміки продажів їхньої продукції після початку активної реклами.

Наступною сходинкою є посаду маркетолога або спеціаліста. Ваша зарплата зростає, і ви отримуєте свого асистента. На даному етапі ви повинні максимально проявляти себе творчо, постійно генеруючи ідеї. Таким чином, ви створюєте фундамент для подальшого підйому по кар’єрних сходах. Одна неточність може некоректно відобразити всі дані, через що неправильно побудується концепція і виробництво піде в збиток. Якщо ви відповіли «Ні», або якщо ви відповіли «Так» на всі питання занадто швидко, пошукайте себе в іншій спеціальності.

Маркетолог програм лояльності

Але вона принесе користь, коли ви закріпите її на практиці. На курсі ви проаналізуєте ринок, розробите маркетинг-план та опануєте нові методи управління проєктами. Account manager – підтримує контакти з певними клієнтами , координує всю програму творчих розробок для цих клієнтів. У мережевих рекламних агентствах відповідає за розробку і впровадження маркетингової стратегії і рекламної кампанії клієнта. Менеджер з маркетингових досліджень – координує маркетингові дослідження, що проводяться відділом маркетингу фірми.

До такого фахівця можуть звертатися представники особистих брендів (індивідуальні підприємці, самозайняті громадяни, що пропонують будь-які товари і послуги). Менеджери з маркетингу також затребувані в рекламних агентствах. Покликаний організовувати процес продажу товарів і послуг.